Entry List, The Ravensoake Trial, Cranford Firs 16.05.21

Hi everyone, here is the entry list for the Trial on 16th.

Also, we’re pleased to have some refreshments available on the day, courtesy of Jonathan Lee’s girls, who did an amazing job last time . I think there will be tea, coffee, bacon and sausage baps. So please bring some pennies.

Looking forward to seeing you all there.

A-Expert 6183 Nicholas Day 1
A-Expert 6173 Jonathan Lee 2
A-Expert 125455 Joseph Collins 3
A-Expert 128836 Peter Tombling 4
A-Expert 55030 Simon Nunn 5
A-Expert 181851 Angus Gough 6
A-Expert 130180 Samuel Rolls 7
A-Expert 6163 Steve Bird 8
A-Expert 72694 Stephen Swanson 9
B-Inters ride 50/50Expert/Middle 9906 John Holland 10
B-Inters ride 50/50Expert/Middle 28696 Philip Ducker 11
B-Inters ride 50/50Expert/Middle 42492 Tony Jones 12
B-Inters ride 50/50Expert/Middle 56239 John Cowley 13
B-Inters ride 50/50Expert/Middle 26585 Joshua Quigg 14
B-Inters ride 50/50Expert/Middle 172284 Scott Robinson 15
B-Inters ride 50/50Expert/Middle 181489 Benn Gobey 16
B-Inters ride 50/50Expert/Middle 97010 Daniel Ledger 17
C-50/50 ride Expert/Middle 20853 Nicholas George 18
C-50/50 ride Expert/Middle 80968 James Howe 19
C-50/50 ride Expert/Middle 140344 Paul Hadingham 20
C-50/50 ride Expert/Middle 99213 Anthony Cowley 21
E-Clubman ride Middle 55988 Steve Peak 22
E-Clubman ride Middle 164901 Marcus Humphrey 23
E-Clubman ride Middle 22415 Daniel Smith 24
E-Clubman ride Middle 153787 Jamie Berry 25
E-Clubman ride Middle 130907 Chris Aylott 26
E-Clubman ride Middle 144902 Callum Wilkinson 27
E-Clubman ride Middle 128179 Stephen Southwood 28
E-Clubman ride Middle 5153 Glenn Howard 29
E-Clubman ride Middle 193245 Tom Stonell 30
E-Clubman ride Middle 172746 Marcus Anthony 31
E-Clubman ride Middle 133564 Graham Walsh 32
E-Clubman ride Middle 96732 Mark Toms 33
E-Clubman ride Middle 8765 Kelvin Grimes 34
E-Clubman ride Middle 75821 Peter Cook 35
E-Clubman ride Middle 145180 Simon Dumbrell 36
E-Clubman ride Middle 166953 Ian Goosey 37
E-Clubman ride Middle 149736 Frazer Strutt 38
E-Clubman ride Middle 166304 Stephen Neale 39
F-Sportsman ride 50/50 Middle/White 54949 Nick Boxall 40
F-Sportsman ride 50/50 Middle/White 170420 Richard Osborn 41
F-Sportsman ride 50/50 Middle/White 114176 Bryan Dix 42
G-White ride Easy 139262 Paul Robinson 43
G-White ride Easy 21532 Mark Richards 44
G-White ride Easy 11789 Douglas Swanson 45
G-White ride Easy 193906 Joseph Williams 46
G-White ride Easy 202881 Max Shoobert 47
G-White ride Easy 168775 Dale Williams 48
G-White ride Easy 160279 Ian Breakwell 49
G-White ride Easy 25142 John Quigg 50
G-White ride Easy 132292 Stephanie Tombling 51
G-White ride Easy 187004 Mark Horsley 52
G-White ride Easy 130014 David Watson 53
I-Youth B ride Middle 182189 Caelan Hanvey 54
I-Youth B ride Middle 187644 Sophie Humphrey 55
I-Youth B ride Middle 163103 Adam Day 56
I-Youth B ride Middle 188542 Toby Carter 57
I-Youth B ride Middle 182169 Alex Buckle 58
J-Youth C ride White 182192 Shea Hanvey 59
J-Youth C ride White 182041 Joseph Baker 60